Rzetelny lider w zakresie przeprowadzki, to znaczy wysokiej jakości usług kompleksowych w kraju i zagranicą. Relokacje na terenie Katowic i miast ościennych (GOP) w standardzie Europejskim, całego kraju i Unii. Wybitni specjaliści w kontekście transportu pionowego, poziomego maszyn urządzeń oraz przeprowadzki. „Komu w drogę, temu Wujek Marek”. Nasza domena to utylizacja rupieci, magazynowanie, opróżnianie mieszkań, porządki oraz przede wszystkim przeprowadzki.
REFERENCJE

Przeprowadzki Dąbrowa G.

Firma Wujek Marek zapewnia usługi w dziale Przeprowadzki Dąbrowa Górnicza, zdobyte doświadczenie nauczyło nas, że mimo wyznaczonych na rynku standardów do każdej usługi należy zawsze podchodzić indywidualnie do każdego klienta zarówno prywatnego jak i do mniejszej czy też większej firmy. Zawsze jesteśmy otwarci na nowe wyzwania, dzięki czemu potrafimy sprostać nawet najtrudniejszym przedsięwzięciom. Pozyskaliśmy liczne grono stałych zleceniodawców oraz ich wielkie zaufanie, którym nas obdarzyli. Oferta naszego przedsiębiorstwa obejmuje również bardziej skomplikowane przedsięwzięcia jak transport niestandardowych przedmiotów, a także
z powodzeniem dokonujemy przeprowadzek wielotonowych maszyn przemysłowych, fortepianów czy nawet kas pancernych. Przeprowadzki Dąbrowa Górnicza jest zawsze kojarzona z Wujkiem Markiem ponieważ zawsze dostosowujemy terminy i czas pracy do wymagań klienta zapewniając maksymalną dyskrecję w każdym calu. Wykwalifikowany zespół pracowników zawsze dokłada wszelkich starań aby klient mógł poczuć należyty komfort usługi.